Odzyskaj zwrot z opłaty likwidacyjnej polisy

 

Jeżeli wpłacałeś swoje składki dla firm takich jak: SKANDIA, AEGON, GENERALI, AXA, OPEN LIFE, COMPENSA, EUROPA, i przedwcześnie rozwiązałeś umowę, za co zostałeś obciążony wysokimi kosztami i straciłeś swoje oszczędności na polisolokacie, to nie czekaj tylko skontaktuj się z nami, a my odzyskamy dla Ciebie pieniądze z opłaty likwidacyjnej.  Nie pozwól na utratę swoich oszczędności i  pamiętaj, że jeżeli twoja sprawa ma nie więcej niż 10 lat to zgłoś się do nas i otrzymaj bezpłatną poradę jak odzyskać utracone pieniądze.

Zadzwoń pod numer +48  730 753 219 lub napisz, a my natychmiast zajmiemy się Twoją sprawą. Bezpłatnie dowiesz się, jaką kwotę możemy dla Ciebie odzyskać. Zależy nam na na odzyskaniu Twoich pieniędzy.

Zero kosztów wstępnych!

 

Sprawdź dlaczego to własnie nas powinieneś wybrać.
 
  •   Ryzyko jest po naszej stronie – dzięki posiadanemu doświadczeniu, sprawy sądowe prowadzone przez naszą Kancelarię są wygrywane, więc niczym państwo nie ryzykują powierzając nam sprawę.

 

  •  Rozliczenie odbywa się po zakończeniu sprawy – podczas współpracy z klientem, nie ponosi on żadnych kosztów. Rozliczenie następuje po zakończeniu sprawy.

 

  • Indywidualne podejście do każdego klienta – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wykluczając proces zbiorowy.

 

  • Klient jest reprezentowany na każdym etapie sprawy   zajmujemy się klientem już na etapie przed sądowym i prowadzimy aż do zakończenia sprawy.